Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz Cefet #49 üzenetére

    A benne lévő GPS modul nem ismeri a többi rendszer frekijét.

    Szóval ha egy bombába / rakéta / robotrepülőgépbe olyan modemet raknak gyárilag, amely csak a Navstar GPS frekijeit ismeri, akkor mi is van?

    Ugye már érted akkor, hogy miért írtál le marhaságot a #32-be?

    Szóval nem kell különleges GPS modul, csak egy nem túl erős proci, meg a kulcs. A katonai helymeghatározás is csak azért pontosabb, mert az a moduláció tízszer több adatot tartalmaz.

    És akkor mit is írtál le a #32-be? Idézem: "És ne gyere nekem azzal a f.szsággal. hogy a katonai más. Nem, csak pontosabb."

    Szóval akkor mégiscsak más? Örömmel olvasom, hogy megvilágosodtál, és most gondolom elnézést szeretnél kérni a támadó hangvételű, hibás tartalmú posztod miatt. :DDD

    Az én szememben az USA a világ agresszora, és erre jobb példát nem is hozhattál volna, mint a tengeralatjáróit...

    Az megvan, hogy ilyen tengeralattjárói vannak az Orosz haditengerészetnek, a Kínai haditengerészetnek, a Brit haditengerészetnek, a Francia haditengerészetnek, az Izraeli haditengerészetnek, az Indiai haditengerészetnek... stb.?

    Akkor ők is mind agresszorok emiatt?

    Mint a Romániába telepített atomfegyverek?

    Mesélj, milyen nukleáris fegyvereket telepítettek Romániába? (Abba gondolom kár is belemenni, hogy az atomfegyver megjelölés a csak fissziós működési elvű nukleáris fegyverekre használandó, na ilyet nem nagyon találsz se az amerikai, se az orosz, se a brit, se a francia, és esélyesen az izraeli és kínai atomfegyverek között sem - mert ma már a modern nukleáris fegyverek mind a többfázisú, fúziós reakciót is felhasználó termonukleáris fegyverek közé tartoznak. Ezzel kapcsolatban is elég lenne legalább egy Wikit felütnöd. Persze vannak sokkal részletesebb anyagok is, bár kétlem, hogy picit is érdekelne, mert akkor nem írtál volna le ilyet...)

    Az erre vonatkozó hírek falsak voltak. Vajon kinek is állhatott érdekében az ilyen hírek terjesztése? :F

    BTW Romániába tényleg lettek speciális fegyverek telepítve, az AEGIS Ashore ballisztikus rakéták elleni rendszer. Egy hasonló épül Lengyelországban is. No az például védelmi fegyver... (Más kérdés, hogy ha én ki tudom védeni a másik fél fegyvereit, de ő nem tudja az enyémeket, akkor ugyebár stratégiai előnybe kerülök - és ugyanígy védelmi rendszer egy műholdas navigációs rendszert zavaró eszköz, mint amiről a hír szól, de ez már hadászati kérdés...)

    Ki vizionált atomkonfliktust?

    Amerikai támadást vizionáltál Oroszország ellen, ez egyből "atomkonfliktust" jelent.

    Azt sem mondtam, hogy rakéták ellen esetleg jó lenne ez a zavarás. Ez ellen viszont jó lenne.

    Szóval majd Oroszország területén fog az amerikai tüzérség működni? Simán és probléma nélkül? Anyám borogass...

    Biztosan nagyon sokat olvasol a témában, lehet többet, mint az orosz szakértők...

    Hol állítottam én ilyesmit?
    BTW valamennyi rálátásom van a témában, már amennyire egy civil ráláthat ezekre. Hogy egy példát hozzak, a Haditechnika c. szakmai lapban az én tollamból jelent meg a T-14 (Armata) harckocsiismertető (ami mondjuk amire kijött már kissé elavult, de hát az átfutási idő egy papír alapú újságnál már csak ilyen).

    Az pedig már tényleg a vicc kategóriája, hogy az orosz médiára és találgatásokra hivatkozol, mikor a tájékozottságodon élcelődök...

    Ki is hozta ki ezt a hírt? :DDD

    De azt kötve hiszem, hogy az orosz rendszerekről többet tudnál.

    Nálad a jelek szerint biztosan...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák