Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz dabadab #23 üzenetére

    Azért vegyük ketté a dolgot. A KATA-t már eleve elhibázottnak gondoltam ebben a formában, így nem bánom, hogy beszántják. Emellett semmilyen szolidaritást nem érzek.

    Az hogy ilyen gyorsan, meg sunyin, meg szakmaiatlanul vezetnek be dolgokat, meg változtatnak meg, azzal szolidaritást érzek. Főleg azért is, mert a demokrácia egyik alappillére a kiszámíthatóság. És ugye ez már évek óta nincs. A másik halálom az a visszamenőleges hatályú törvények.

    Azt támogattam volna, hogy a családosok ne kapjanak csak úgy ingyen pénzt év elején. Bár mi is kaptunk, de abszolút nem éreztem sem jogosnak, sem igazságosnak.

    Támogatnám a vagyonadót is, mind értékpapírra, mind lakásra. Mindamellett, hogy ez engem is érzékenyen érintene. A TBSZ-t is már régen be kellett volna szántani.

    Sőt, szerintem én várom legjobban a dugódíjat Budapesten, mert élhetetlen belváros. Biztos, hogy ez engem is érintene.

    Sőt, szolidaritást érzek a nővérek és más egészségügyben dolgozók felé is, akik nem részesültek béremelésből.

    A tanárok esetén nem hallottam, hogy Margit hidat foglaltak volna el. :U

    MOD: igen, értem azt is, hogy nem álltak ki egységesen, de ennek nem kellene mentségnek lennie a többiek felé.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák