Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz bambano #209 üzenetére

    A tény az hogy a szocializmus jelentősen hozzájárul a magyar emberek felemelkedéséhez, és ezáltal növelte a nemzeti vagyont. Tudom, tudom az lesz a köv. reakció hogy mennyi pénzbeli adósságot csinált, dehát itt van ez a majd 20 éves kapitalista rendszerünk, amely mégtöbbet produkált, szal ez az "érv" kihúzva. Régen az tanulhatott aki akart, most meg csak az akinek pénze van rá. Lebecsülöd az oktatás jelentőségét, pedig az összes többi csak ezután következik. A japánok, dél-koreaiak, és mostmár a kínaiak is jól tudják mindezt. Nem hiába ők a világ vezető gazdasági hatalmai. Hogy az USA-t miért hagytam ki? Egyszerű: a gazdasági növekedése szinte csakis a bevándorlóknak köszönhető, az itt megszerzett tudást vitték át oda. Ha nem üldöztük volna el ezeket az embereket (akár faji, akár másmilyen alapon), most mi lehetnénk olyan gazdagok.

    Az oep számláról csak oep-pel szerződött intézmény tud lopni.
    Nyilván létezhet egy speciális OEP gyógyszergyártó különítmény, máskülönben elkézelni se tudom mit is támogathat a pénzünkből. A gyógyszergyárak ugye kilőve, hiszen te megmondtad, és akkor az úgy is van...

    Az imperialista téveszmék alapján felesleges tovább rugúzni. ^^

Új hozzászólás Aktív témák