Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz bambano #41 üzenetére

    Kíváncsi vagyok a szolgáltatók hogyan tömnék le az userek torkán, ha teszem azt a Google beint nekik az elvárt összegre, hogy ezentúl nincs Gmail, Youtube, Google kereső...

    Tartalomhiányos/szűrt internetért biztosan sokan fizetnék ki az ezreket, ez tényleg szép jövőkép.

  • #06658560

    törölt tag

    válasz bambano #41 üzenetére

    Bazz, te bűcselekményt akarsz a ptk alá hajtani? Eszednél vagy?

    Milyen tévedés van abban, hogy van egy élő, érvényes, mindkét fél által elfogadott szerződés köztem, meg a netszolgáltatóm között, aki vállalta, hogy az ÁSZF-je szerint használva a netet azért n fillért kell fizetnem? Ha én aszerint használom, akkor mi a fészkes fenéért sír, hogy mégis sokat használom, meg nem csak én, hanem velem egyidőben másik ezerötszáz, kétezer, félmillió ügyfele is? Had szarjam már le, ha fizetek neki, ő szolgáltasson. Ha olyan feltételeket támasztott, amibe beledöglik, az az ő baja. de kurva unalmas állandóan azt hallani, hogy nem térül meg, meg drága, miközben nincs tele az újság, a prohardver és co. a csődbe ment isp-k listájával, s áremelkedés sincs ezer éve? Tessenek az isp-knek normális árakon szolgáltatni, normális szolgáltatást adni, mindezt normálisan kampányolni, reklámozni, aztán nem fogom szidni őket. És ha valakivel szerződéses jogviszonyban vannak, aki generálja nekik a forgalmat, akkor kéretik a jog keretei között megoldani a problémát, nem a jogot kiterjeszteni. Mivel nem jogalkotók, talán nem kéne erősködni, hogy azok akarjanak lenni.

Új hozzászólás Aktív témák