Új hozzászólás Aktív témák

  • miaoumaoi

    tag

    Szerintem ez az ISP-k sara. Most miért kéne megfizettetni bárkivel is azt, hogy ők nem tudják teljesíteni azt amit vállaltak. Inkább őket kéne megbünteni. Hmm.. Az, hogy nem tudják ellátni a végpontokat az nem a userek hibája. Szerintem ha garantálnak egy bizonyos sebességet, akkor ha 10 emberrel szerződnek, ugyanarra a sebességre akkor, ha mind a 10-en maxxal töltenek, akkor is mennie kéne a hálózatnak. Ergo ezt garantálták a szerződésben, akkor nem értem miért hőbörögnek? A forgalomarányos díjazást sem értem? Ha nincsen kapacitása, akkor, akkor sem fogják tudni garantálni a hálózat működését, vagyis mi fog változni? attól gyorsabb lesz? Hülyék ezek. A másik meg, hogy volt régen egy ehhez hasonló történet, amikor az ms bogarat ültetett az sco fülébe, hogy ezek a linuxosok a novell, redhat stb. unix kódokat használnak fel, ami az sco tulajdona és ezért joggal követelhet pénzt érte, persze nem lett belőle semmi, csak az sco hazavágta magát, a pert is elvesztette, az ms pedig közvetetten piaci részesedéshez jutott vele. Végülis nem ez a lényeg, hanem, hogy ha itt bárkit nekiállnak szivatni, esetleg az is előfordulhat, hogy még azt is elveszítik amijük van, ill. jelenleg úgy néz ki nincs, tehát nincsen elég kapacitásuk és ezt akkor is tudták, amikor megkötötték a szerződéseket a felhasználókkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák