Új hozzászólás Aktív témák

  • kilua

    senior tag

    Szerintem a questor/baumag stb idején senki sem mondta azt hogy az rossz befektetés, ezért kapták be azt annyian, a devizahiteleknél kifejezetten pozitív volt a hangulat, míg a kriptonál a csapból is az folyik hogy veszélyes lehet, kifejezetten negatív a hangulat, épp ezért szerintem az átlag ember jobban tisztában van a veszélyeivel, hogy egy random shitcoin simán lehet nulla közeli árfolyamon, míg a bitcoin/ethereum talán nem de ez csak magánvélemény.

    Mondjuk én azt csinálom hogy nem értek hozzá, ezért van pénzem infláció követő állampapírban, forint és euró vegyesen, részvény és ingatlan alapban a banknál vegyesen ahogy érzem alapon, és csak egy random ötlet volt a bitcoin 2016ban ami nagyon bejött, de mégegyszer mondom nem értek jobban hozzá annál mint hogy diverzifikalni kell a befektetéseket, és ha az egyiknél bukom a pénzt a másik behozza.

    Épp ezért amikor egy baumaghoz hasonló csalónál buktam 2005 körül akkor csak egy kis része veszett el a pénzemnek, mert nem láttam a veszélyét de szerencsére már akkor is diverzifikáltam, míg a kriptonál jobban lehet látni mik a veszélyei, különben aki minden pénzét egy helyen tartja az úgy járt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák