Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz h-yle #15 üzenetére

    Én is ugyanígy vagyok vele. Letöltöttem, kipróbáltam az Obliviont anno. Az év játéka volt, mindenki csak ajánlotta. Nem titkoltan illegális forrásból szereztem be, és játszottam 480órát a karakteremmel. És mikor 2990,- volt a T€s©oban, fogtam, és megvettem. A Microsoft Train simulator és a COD2 is erre a sorsra jutott.

    Film? Hát én megmondom, már letölteni sem éri meg. Kár azért az időért, míg a gép megy...
    Jó példa a Taxi. 1: nagyot ütött. 2: még voltak benne új, és jó ötletek. 3-4: nézhetetlen vacak, kiherélt poénokkal, unalmas történettel. Ezt az IMDB pontok is igazolják, rendre 6,6 - 6,1 - 5,3 - 5,1.
    Linket nem adok, aki akar, rákeres.
    DE! Columbo - sorozat. Ráadásul nagyon kaptafára készült, mégis minden rész más. Mindben van egyéni ötlet, izgalom. 48 rész kapott 7 feletti értékelést! Ezt mivel lehet magyarázni? Peter Falk nulla színészi teljesítményével, amiért sokmillió dolláros gázsit vett fel? Vagy a gyártási évvel? Vagy mivel?
    Miért van az, hogy a 3 öreg, gagyi effekteket használó, Star Wars hármasa 2 ponttal feljebb van a 3 újnál? Pedig számítógéppel támogatott, über csicsa minden...

    Az USA meg már nem sokáig kapálózik már... Nézd meg, hol a dollár. Az olaj meg fogy. Egy olaj által hajtott társadalom, elkényelmesedve, elbutulva. Lesz még foganatja.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák