Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz moonman #148 üzenetére

    "nem ismerem pontosan a mechanizmust, de mivel egy alkalmazásnak lehet két felülete is (pl. IE10), nem látom értelmét az Aero-s felület Metro-ba erőltetésének"

    De még sokáig a legtöbb alkalmazásnak csak régi felülete van. Szóval én attól jövök itt zavarba, ha azokat be kell szerintük büntetésből zárni a desktop alkalmazásba. (Bár én még azt is megérteném, ha a Metro-s shell csak tableteken lenne, ahol a normál alkalmazás eleve nem odavaló, de mint mondod, ez nem így lesz.)

    "ha az explorer.exe-t kilövöd, akkor az egész shell eltűnik, Metro-val, classic Aero-val együtt,"

    Én azt akartam kifejezni, hogy az alkalmazások viszont élnek tovább. Tehát, általában nem érdekli őket a shell, elvannak a nekik adott négyzetben, és nem érzékelik, hogy most épp Metro shell-ben lapozgatsz vagy mi.

    "ha csak úgy állsz a képen, akkor nem [látszik a görgető sáv] [...] ha pedig görgővel navigálsz, akkor összemegy és "telefonos" üzemmódra vált"

    Akkor sajnos jól láttam... Tiszta OS X Lion. Megőrült mindenki? Hát legalább az a kis telefon üzemmódos mindig látszana, egy monitoron igazán elfér.

Új hozzászólás Aktív témák