Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GreenGoblin

    tag

    válasz CrAzY88 #90 üzenetére

    Milyen kakát? Itt már mindenről van szó ha nem tűnt volna fel.

    Igen ebben igazad van. Ellenőrzés nélkül nem mehet fel alkalmazás se IOS-en se Windows-on, se Mac-en, se Linux-on. Lesz egy ablak ami felugrik hogy te biztos vagy ebben hogy telepíteni akarod. Ez így teljesen rendben is van. És gondolom ha lenne lehetőség külső store-ra vagy csak appok telepítésére akkor is így lenne. De akkor is volt/van/lesz olyan ember aki igent nyom arra a bizonyos engedélyre és vagy beszív valami fost vagy pedig ért hozzá és tudja mit telepít. Aki beszívja annak olyan mindegy milyen korlátozások vannak és hol így is úgy is hülye ahhoz és szívni fog. A lehetőség amit EU akar az csak egy opció a vállalkozó kedvűeknek. Nem tartanak majd fegyvert a fejedhez hogy használd hidd el. Ez egy winwin szituáció. Win a usernek mert szabadabb lesz, win az Applenek mert nem nyargal át androidra. És továbbra is Apple terméket vesz majd emiatt. Amúgy meg droidon is ezer forrásból lehet telepíteni de ha megkérdezem az utca emberét mondjuk az apk-ról azt sem tudja mi az. Vagy fDroid (ami hozzá tenném biztonságosabb mint a Play store) nem ismerné. Amit akar ezzel kifejezni, hogy a többség akkor is a default storet használná ha lenne ez az opció. Ez most is így van droidon. Szóval nem értem az IOS userek felháborodását.
    Itt az Apple aki felháborodik mert ELBUKHAT egy kis zsetontól de ahogy fent említettem ez a zseton nem lenne nagy tétel. Kevesen élnének a külső telepítéssel.

    A fizetős appok hogy a túróba került ide, de ha már itt van reagálok rá. Nincs baj a fizetős appokkal. Személy szerint kurv@ sok pénzt b@sztam el platformokon. Ami jó arra adok pénzt sőt feedbacket is hogy segítsem a fejlesztést. A baj az hogy a 30% (tudom nem minden esetben annyi már) Apple adó miatt drágábbak az appok. Néhány developer gusztustalanul magas árat szab ki. De itt jönne a válasz hogy az IOS appok jobbak aminek ára van. De ez nem minden esetben igaz.

    Widgetes dolog látom nem ment át. Nem a tyúk tojás témát feszegetem ezzel hanem arra akartam rávilágítani, hogy honnan tudják az IOS userek hogy erre amit az EU akar nincs szükség ha ki sem próbálták. 120 Hzre is azt mondták felesleges mert amúgy is buttery smooth a régi meg a 120 beleharap az akkuba. Erre mi van? Mindenki üdvözli a funkciót. Your welcome Apple. És ugyanez az eset mindennel amit átvettek droidról. Nem baj a másolás sőt jót is tesznek ezzel. Tök jól implementálja az Apple ezeket a másolásokat, sok esetben jobban is. De egy ilyenért hőbörögni hogy nekünk nem kell külsős telepítés mikor ki sem próbálta nevetséges ráadásul nem is lenne kötelező. A legtöbb user nem is hallott erről amit az EU akar szerinted őket mennyire érdekli?!
    A kábeles bekezdés pedig másik topik tárgya.

    [ Szerkesztve ]

    .. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Új hozzászólás Aktív témák