Új hozzászólás Aktív témák

  • CrAzY88

    aktív tag

    válasz GreenGoblin #78 üzenetére

    Na most éppen teljesen más témában dobálod a kakát, mint amiről szó van...

    Mint ahogy kpbendeguz is megírta utánad néhány hozzászólással, ellenőrzés nélkül nem engednek fel alkalmazást. Amennyiben engedélyezik a külső alkalmazás telepítését, elvesztik a kontrolt a készülékek és a bolt felett, ami miatt is olyan az IOS, amilyen.
    Aztán az, hogy mennyi sápot vágnak le a fejlesztőkről, az teljes mértékben az ő dolguk, mivel az Ő kertjükben játszanak a fejlesztők, így aztán Ők fogják meghatározni a játékszabályokat, nem pedig a vendégek, akiknek megengedték a sáp illetve a szabályok elfogadásnak fejében, hogy játszhatnak a kertjükben.

    És amúgy nem vagyok tolvaj, ne lopok, szívesen kifizetem valakinek a kívánt anyagi ellenértéket, amennyiben szívesen hallgatom a zenéjét, használom a szoftverét, nézegetem a háttérképét, vagy csak a filmjét nézem, esetleg adott márka ruhadarabját hordom, mivel tetszik, szeretem, stb...
    Én tudok azonosulni ezekkel a kötelezettségekkel. Engem nem zavar hogy nincs "más út". Volt annak idején még a robotnál meg az ablakoknál hogy "kölcsön vettem" valamit, de szerencsére az még gyerekkoromban volt.
    De mivel már keresőképes vagyok, meg hát fel is nőttem, ebből kifolyólag nincs szükségem külső letöltésre..


    Visszatérve kicsit a zártságra: külföldön élek már jó ideje, és az emberek kb 60 de inkább 80%-ának Apple termékei vannak.
    És ahogy nézem a felhasználói szokásaikat, igen is kell az ilyenszintű korlátozottság, mivel folyamatosan hülyeségeket próbálnak csinálni a készülékeiken.
    Ezt a fajta viselkedést pl a Tesla gyártól is elvárnám, mert sajnos még mindig jól sokan túl hülyék ahhoz, hogy megéljék a holnapot.


    Aztán az hogy Widgetek lettek, ikonkészletek (amiről igazából nem is tudok, tényleg lettek? :F ), 120 Hz, az azt jelenti hogy Droidot majmol? Ennyi erővel Win Vista-t is majmolhatná, ott láttam először Widgetet... (feljelentsem őket? ;] ) Na meg az, hogy az ő telefonjaikat is árammal kell tölteni, már egyenesen felháborító :(((
    Szerintem inkább nézd meg kérlek az elmúlt 14 év mobiltelefon tervezési termését, és majd meglátod hogy ki és kit majmol.
    Igazából lövésem sincs hogy hol lehettél az elmúlt 14 évben... :U

    Amúgy mi a bajod azzal hogy összesen 2 különböző tyúkbél elég az összes (kivéve Apple TV) készülékükhöz? Már az a nyamvadt Apple Watch töltő homorú valami is USB-C-s..
    Oké, tudom, az új MacBook Próhoz ami még ki sem jött, van MagSafe... De azt meg ugyanúgy tudod tölteni az EU-s hiper-super-ultramegahightech USB-C-vel is ;]

    Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

Új hozzászólás Aktív témák