Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakesz

    aktív tag

    válasz Giovan! #671 üzenetére

    >> "És ezt nem csak én látom így, konkrétan a bíró is teljesen negatívan áll az Epic keresetéhez, a második meghallgatáson pláne elutasítóan fogadta az Epic kéréseit. Akkor meg miféle bizonyítást vizionálsz te itt?"

    te tudatosan kevered itt a dolgokat, figyelj oda jobban, nehogy beegjel es ne te legyel az elso az Apple fizetesi listajan

    en most ALTALANOSSAGBAN a monopoilsztikus dologrol beszeltem, ahhoz ott van a rep Johnson leirata
    az a szerzodes az egy wishlist, ugy csurik csavarjak ahogy akarjak, ezt mar elmagyaraztam

    anno en ezt irtam, amire te megint elovetted a masik lemezt: "bebizonyitottuk ezerszer hogy a szerzodese nem mas mint egy konteos wishlist?
    hogy ugy ertelmezgeti ahogy akarja?
    hogy az allitolagos "szerzodeses felet" monopolisztikusan leuralja?"
    ezt arra alapoztam hogy volt egy meghallgatas es ott megszivattak az Apple CEOt, (lasd: Rep Johnson)

    a mostani peranyagban amite te TUDATOSAN IDEKEVERSZ, az a walled gardenes latino csajszi
    nos meseljel legyszi, annal miben is maradtunk? segitek, abban hogy a MOSTANI perben a "tied product" lesz betamadva
    egy csomot erolkodtel Drakul grofnal, hogy miert nincsen a peranyagban beirva a mikroszoft mint precedens, szoval akkor kellett hogy lasd azt a 2 A4es oldalnyi precedens esetet ugye?
    ha lattad akkor minek jatszod meg mindig az agyadat, hogy azt a mostani latino csajszid egyenkent vegignezte es abbol arra jutott hogy walled garden?
    kicsit ciki mar mindig megcafolni meg kioktatni teged...

Új hozzászólás Aktív témák