Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Chaser #91 üzenetére

    "nem inkorrektek, hanem leterhelt a rendszer" - namármost, akkor se legyen inkorrekt, ha leterhelt a rendszer, de te magad cáfolod a kijelentésed később ezzel "60-70%-ban elakadt a pénz ha nem személyesen álltam el". Szerintem, amit leírtál az maximálisan kimeríti az inkorrekt fogalmát, pláne, hogy akkor valahogy soha nem akad el a rendszer, amikor a pénzt kell beszedni.. No comment. :F
    Azzal, hogy ilyen cégnél költesz rendszeresen, Te magad tartod fent ezt a "korrekt" gyakorlatot, az pedig, hogy még tapsolsz is mellé már csak hab a tortán. Nem akartalak megsérteni, így ez az utolsó mondat nem feltétlen neked szól, hanem mindenkinek, aki ilyen hozzáállású cégnél költekezik, különösen addig, amíg vannak másként működő vállalkozások is. Szerintem az ár nem minden, nekem fontos a "szolgáltatás" is, ami adott esetben a kiszolgálás minőségében, a garanciális ügymenetben, vagy a visszautalási készségben is megnyilvánulhat, de nem vagyunk egyformák.

    bkercso: ennek a mondatnak a két része üti egymást. De így még tudom értelmezni: Három héten belül, tehát max a 21. napig. Előtte egy nappal sem szabad nekik. Mielőtt? A három hét lejárta előtt? Ha igen, akkor írjuk nyugodtan azt, hogy a 21-edik napon fogod visszakapni (mai egyébként nem igaz). Számomra ez amúgy megint inkorrekt magatartás, de ez csak az én véleményem. :U

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák