Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    Volt szerencsém pár órát játszani vele.. :DD Még mindig azon töröm a fejem, h új boxot vegyek, vagy használtat, mert h veszek az biztos (na persze nem csak a GTA 4 miatt, de többek közt az ez is segített dönteni).

    Grafikát illetően sajnos túl sokat nem tok mondani, mezei kivetítőn játszottuk (ez lehet, h jól hangzik, de tényleg egy sima powerpointos kivetítő egy olcsóbb fajta vászonon), persze az ahogy elvárható rélszletesebb most is pár fokkal a grafika, a kocsik szépen csillognak, és a legtöbbön elég dögös felnik vannak. :D Külön jó volt, h bár sok új típus is van köztük, azért benthagytak pár régit is, motorból csak a chopperrel és a PCJ 600as-sal találkoztunk. Több járműre nem jutott idő, így nem tudom, h milyen benne a repülés ill. lehet-e tuningolni.

    Sajnos mivel limitált volt az idő, ezért nem tudok még, egy átfogó képet alkotni róla, így elsőre bár tetszett, nem nyűgözött le annyira mint pl a San Andreas, ez mondjuk többek közt annak is köszönhető, h fogalmam sincs milyen újítások kerültek bele, és tényleg épp, h csak bele kóstoltam az ízébe.

    Akár h is, sztem felelőtlenség egy ilyen játékot zh időszak előtt kidobni, de majd kiderül, h vajon hány játékos érettségi/zh jegyét húzza le.. :DD

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák