Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz #65755648 #81 üzenetére

    Én korábban azt is írtam, hogy ha sokáig nem lépnek a másolás ellen, az lesz csak igazán a fogyasztók kárára, mert ha az Apple-nek mondjuk ebből tényleg komoly hátránya lesz, és már ő sem fog igazi fejlesztéseket meglépni (hiszen elég csak a legújabb fejlesztést, a Sirit említeni, azt is másolták egyből), akkor aztán toporoghatunk megint a langyos ürülékben, fejlesztések nélkül, ahogy az iPhone előtt tettük. Na az lesz megint a szép. :(

    83: Egy termék kicsomagolásának döntő szerepe van az első benyomás kialakulásában.

    85: Amennyire látom, én kulturáltan fogalmaztam meg a véleményemet, az, hogy ez nem egyezik a többség véleményével, remélem még nem gond. Nem kell pofáraesésről beszélni, lehet hozni sorban a példákat, hogy volt már szigetes billentyűzet a Sonytól, volt már multitasking és copy paste korábbi rendszereken is. Mégis az Apple terjesztette el. Erre lehet linkelgetni a most felkapott videót ( btw, hogy miért csak most azt nem tudom, a perek régen mennek már), ahol Jobs a lopást emlegeti. Így kell csinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák