Új hozzászólás Aktív témák

  • obligat

    senior tag

    válasz jano_77 #4377 üzenetére

    Ez is jó, de az 500kl (laser) is jó nagyon, a lasert ajándékba adtam, előtte megtapogattam, rootoltam, kiganéztam és jónak tűnt (65ért magyar garival), és persze 5', ami a megajándékozottnak tetszett. A sima zenfone2 az enyém, belaktam, kiválogattam ami kell, és ami nem, felraktam a szokásos programjaimat, kapott egy smart launchert, hasít mint a villám, az igaz, hogy állandó buzerálás mellett nem bír egy napot akksival (pl.: tinythief), meg a kamerája olyan amilyen, de amikor játszom akkor szabad időmben vagyok és ott a töltő, vagy a külső akksi, fényképezni meg egy jobban betanított rendőrkutya is szebben tud mint én, szóval az nem érdekel (amúgy nem vészes, és ha nem hagyok mindent automatán tudok éles-kontrasztos-nem beégett fotókat lőni). Mindennapos használatra nem tudok jobbat a normál ügymenet mellett (minden bekapcsolva, kivéve bluetooth) estére pont 55%-on szokott maradni, 23:00-tól kapcsol az energiatakarékosság (nincs wifi, szinkronizálás, mobilnet, gps ha alszik a képernyő), és reggel még mindig 51-52%-kon áll a töltöttség, amivel szintén kibírja a napot , este kikapcs- töltő, reggelre 100. Hétközben így kétszer töltöm, hétvégén pedig számtalanszor ;). A 4GB RAM az felfoghatatlanul jobb mint az 1, és érezhetően jobb mint a 2(pedig az is elég amúgy), az intellel sztem verhetetlen.

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák