Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi

    senior tag

    válasz vlevi #1171 üzenetére

    A te hasonlatod meg ott sántít, hogy ugyan dömpingáron, de az Asus minden eladott gép után fizet a Microsoftnak. Lehet tudni a pontos árat, mégha üzleti titokként is kezelik.

    Autó vásárlásnál van egy szép hosszú árlista a beépíthető extrákról és az egyéb díjakról.

    Tényleg kicsinyes dolog 140 ezres gépnél 3-4 ezren pattogni, de pont ez segíti évek óta a Microsoftot. Majdnem duplájára generálja az ilyen árukapcsolás a forgalmát.

    A téma pedig onnan jött, hgy január kilencedikén a digitális környezetszennyezés egy szakestünk témája, tipikusan ilyen pazarló dolgok vesznek körül minket mióta a GDP hajszolása a fő célja az életünknek :(

    Tudom egyszerűbb elfogadni a dolgokat, mint megváltoztatni, de a világot csak az egyik viszi előre...

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

  • MaCS_70

    félisten

    válasz vlevi #1171 üzenetére

    Szerintem pont egyetértünk azzal, hogy szerintem érdemes lenne a gyártóknak/forgalmazóknak nem élből alhatárolódni az igényektől. Ugyanakkor kizártnak tartom, hogy a gazdasái realitások megengednének olyan kedvezményeket, amit érdemes is igénybe venni -- persze mindig akadnak, akik elvi okoból vállalnak egy csomó utánajárást 1000 forint kedvezményért.
    De magát azt, hogy legyen meg a lehetőség, már csak a lehetősgé kedvéért, üdvösnek tartanám -- azzal a feltétellel, hogy a normál vásárlókat semmilyen hátrány nem érheti.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák