Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    Én is beléptem ma a klubba, nekem egy RT-AC68U-t váltott ez a router.
    Viszont több számomra fura dolog is van ami kissé érdekes vagy fura.
    1: Ha a kliens állapotra kattintok akkor nem mindig jeleníti meg azokat a klienseket amik kábelen a routerre csatlakoznak.

    2: Állapot RAM felhasználás 295MB a felhasznált RAM, a régi 68U esetén ez olyan 75-és 90MB közt mozgott, pedig semmi plusz szolgáltatást nem használok

    3: Digi gigabites net előfizetésem van, az előző routerrel 600Mbit környékén mértem a letöltési sebességet a speedtest.net-en, ezzel az új routerrel viszont jó esetben mérek 260Mbit-et, a feltöltési sebesség rendben van az olyan 210Mbit környékén van, a proci terhelés nem ugrik meg olyan 2-3% körül van, a HW-NAT a legutolsó gyári szoftverben nem kapcsolható se ki se be, mert nincs is ilyen funkció, olyan mintha az Asus kivette volna ebből a routerből.

    Mi okozhatja ezt az anomáliákat?
    Már csináltam Adminisztráció - Beállítás visszaállítása/mentése/feltöltése fülnél Gyári alapbeállítás vizaállítást, de nem lett jobb, szóval valami más megoldás kellene.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák