Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi.

    őstag

    válasz Aaron14 #804 üzenetére

    Nekem is kicsi az Xs, igazából a Max lenne a méretem, de sajnálok annyi pénzt kiadni telefonra. 7 Plusról váltottam, azt nagyobbnak éreztem a nagyobb ház miatt. Eddig 1-2-3 havonta cserélgettem a telefonjaimat, ezzel el kéne legyek 1 évig valahogy, fogadtam az asszonnyal. :D

    Persze, hogy más a fehér OLED kijelzőn, összességbe az egy szebb kijelző (szerintem) de én teljesen elégedett vagyok az XR kijelzőjével, szerintem kihozták belőle amit lehetett.

    Én fehér XR-t vettem, az ezüst keret kicsit elüt a fekete kijelzőtől, lehetett volna ez is ezüst, de gondolom így olcsóbb volt nekik, hogy nem kell annyi színű keretet gyártani.

    Xs szérián kisebb a káva, szóval kevésbé feltűnő, főleg a Maxon a nagyobb méret miatt, arányosan jobban eloszlik. Teli kijelzős üveggel talán nem nagyít a káván, meg valami vékony, fekete tokkal. Spigen Air Skinnel mondjuk.

    Én körbefóliáztam a telefont, elől, hátul, oldalt, így megmaradt az ergonómia. Ejteni nem szoktam, inkább csak zsebkarc ellen elég a fólia. De, azért rendeltem egy ilyen tokot, ha olyan helyre mennék, remélem jó lesz.:[link]

    Még valami vezeték nélküli töltőt kéne vegyek, amibe állítva be tudom rakni a telefont, a Samsungét próbáltam, de nem áll meg benne (S8-hoz tervezték) Ezzel szemezek, vagy más, ajánlott darab esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák