Új hozzászólás Aktív témák

  • Boss81

    senior tag

    válasz Ed Parker #1279 üzenetére

    A kamera valóban egy érdekes dolog . Én mindig azt mondtam , hogy aki profi képeket szeretne csináltatni , vagy készíteni , használjon profi fényképezőgépet .
    Nekem a fényképezéshez őszintén bevallom nincs érzékem , sem szemem , vagyis nem veszem észre a különmbségeket , de itt igen , mégpedig a minőségben , és itt konkrétan a i7plus készülékkel hasonlítom össze , mivel én konkrétan arról váltottam . Megjegyzem nem ez volt a váltás fő oka .

    kchris78 #1271

    Mivel említettem hogy i7plus-ról váltottam , a kettő közötti különbséget tudom említeni .
    A sebesség változás részben a szoftvernek , az ios11-nek köszönhető , részemről semmi gond vele , részben ugye hardveres .
    Pl gyorsabban reagál a touch id , gyorsabban reagálnak az appok , gondolok itt egy app betöltésére , gyorsabban működnek az appok , nem olyan lassúak működés közben, nem laggolnak , legalább is nálam .
    Gyorsabban tölt be a rendszer bekapcsolásnál . De vannak még apróságok .

    Tegnap este 10 óra után valamivel vettem le töltőről a telefont , 100%-ra fel volt töltve . Reggel néztem , hogy mennyit merült és semmit , ugyan úgy 100%-on volt . Az i7Plus-nál ez sajnos nem volt elmondható .

    Hirtelen ennyi jutott eszembe , de menet közben be fogok számolni a tapasztalotokról ha pozitív ha negatív :R

    Egyenlőre nem bántam meg a váltást , remélem ez így is marad :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák