Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrc4y

    tag

    válasz #91166208 #4622 üzenetére

    pedig van androidos telo amiben állítólag még jobb is az ujjlenyomatszkenner pl a huawei azon belül is a p9-et az okosok jobbnak találták :) sztem nem érdemes leírni az androidot mivel cseppet sem jobb egyik a másiknál, ha jól emlékszem galaxy a5 2016ot írtad, neked nyilván ég és föld de ha a kiszemelt mate9et fognád a kezedben sem lennél kevésbé csalódott sztem :) már nem számottevő az android és ios versengése mind2 azonos szinten van a flagship telókat nézve. kivéve hogy az iphone le van maradva pár dologgal gondolok itt fényképezőre meg kijelzőre plusz akksi(itt megjegyezném hogy az i7el eddig nagyon pozitivan csalódok,jól bírja)de az ios meg a bivaly proci azért tud büntetni. az életben egy böngésző megnyitása 0.8 vagy 0.6 sec az sztem teljesen mindegy, mostanában elég sok videón túl vagyok akik ezeket tesztelgetik, beszélnek róla és kb. ez van...mind2ben meg van a jó is rossz is márcsak a kinek mi/szájíz szerint lehet választani, nekem ez a meglátásom így hogy mind 2 használva van/volt, de örülök az örömötöknek és üdv itt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák