Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Remus389 #21706 üzenetére

    Az iPhone 9 akkor lenne nyerő nálam, ha egy kicsit növelnék a képernyő méretét, ugyanabba a házba (ami tökéletes méret nekem), kicsit javulna a kijelző-előlap arány, talán alul-felül, kicsit faragnának, meg oldalt a keretből, az nyerő lenne, nem sok esélyt látok erre (nem technaikai-pénzügyi, hanem piaci okokból nem lesz szerintem), de jó lenne. (nincs/kicsi esély)

    És visszahoznák a jack-et, meg a fém hátlapot. (nincs/kicsi esély) Ja meg a fizikailag benyomható gomb-ot, úgy utáltam a hetest meg a 8-ast kipróbálni, mindig be akartam nyomni, de nem lehetett, fusztráló volt. ;] A fém hátlap meg az Apple pay miatt nem lesz, bár megoldható lenne, például elrejtenék a logóban. De ehhez brain kéne :D

    Meg kapna egy modernebb processzort, kamerát, több RAM-ot kicsit jobb akksit (ez fog történni)

    A konklúzióm az, hogy nem fogom lecserélni, mert a számomra fontos dolgokban (kijelző, jack dugó, hátlap, fizikai gomb) nem lesz lesz változás/nem lesz, avíttos marad a design valószínűleg, a számomra elhanyagolható dolgokban lesz fejlesztés, nem lesz sokkal sokkal gyorsabb se, látható a videókban is, mondjuk a kamera az talán fontos lenne nekem is, bár jókat lő a 6S is, íme: [link]

    Nem éri meg nekem 160-180 ezret rádobni egyáltalán, bár ki tudja, előbb látni kell.

    Nem beszélve a menőségi faktorrol, olyan lesz szemből mint egy iPhone 6, kicsit röhejes már.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák