Új hozzászólás Aktív témák

  • PiE137

    senior tag

    válasz GGMPC #8051 üzenetére

    Én teljesen megértelek, nálam is inkább az unalom játszik. :B
    Az iOS7 se hozott annyi pluszt, hogy eldobtam volna tőle az agyam, és a kinézet mellett a funkcionalotás is sérült itt-ott. (pölö az új zenelejátszó az ömlesztett album borítókkal nagyon s...r, nekem a lapozható sokkal jobban bejött! Az időjárás app meg nem animál az nc-ben, szöveggel leírva s..r)
    Azért gáz, hogy iOS szinten is kell már némi elfogultság, hogy több évig kitartson mellette az ember!
    De legalább még ha vmi új "köntösbe" helyeznék a telefont, akkor érezne vmi többet az ember!
    Azért az vicc kategória, hogy ennyi éve megy ugyanaz a formaterv iPhone fronton, és hányszor eladják újként!
    Sztem nálam is lesz váltás idén, mert már vmi újdonságot szeretnék a kezembe fogni, és ahhoz az 5S vagy 5C kevés. :K
    Sztem is a HTC One lenne iOS-al ideális, de lehet benyelem miatta a droidot is! :DDD
    Aztán majd ha összekaparják magukat az Apple-nél, akkor lesz újra iPhone-om! :DD
    Ennek az új rendszernek még nagyon sok idő kell, hogy kiforrjon, addig talán a designer-ek is alkotnak vmit! Majd az i6 lesz az igazi iOS 7.1-el... :B

Új hozzászólás Aktív témák