Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzer888

    addikt

    Na ,megjött a kemény gumitok a szifonhoz:)Egész jónak tűnik,aztán majd kiderül milyen lesz használni.Amit eddig használtam gumírozott hátlap az tök jó volt mert tapadt...ezzel a keménygumi tokkal viszont egészen feszesen áll az autós dokkolóba, már majdnem tökély.Kicsit mozog előra-hátra (dülöngél a csatlakozon) a kitérése kb a tetejénél 0,5mm,de lehet még annyi sincs.Kedden megyek a Densionhoz, hogy nézzenek rá, jó-e ez így, meg hozok egy adaptert hozzá amibe pontosan illeszkedik...de tok nélkül.Szerintetek ekkora játékba belefárad az alaplapi csatlakozó?Mert szép dolog a karcmentes iphone,csak ha emiatt elpattan nekem az alaplap akkor aztán majd pisloghatok...

    Más Alma: Ma cseréltem kijelzővédő fóliát a touch 3G-men,a kijelző szép karcmentes maradt az tény, kicsit vakargatni kellett róla a fólia és az üveg közti ragasztó maradékát.A tanulság:Ne hagyjátok fent 2évig a fóliát...

    Azt viszont egyenesen gáznak tartom, hogy egy 80ezer ft-os MP4 lejátszónak porosodik a kijelzője...belülről:D Hát remélem a szifonnal ilyen nem lesz:)
    (Persze ettől még az öreg touch remek eszköz, imádom, iszonyat sok mennyiségű unalmas órától mentett meg)

    ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák