Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Én pont ezen a héten lettem olyan dillemában, hogy melyik iPadet válasszam. Mert testvérnek átpasszoltam az M1-es Airem, mert az egyetemen ő nagyobb hasznát fogja most venni, mint én, viszont kellett valami a helyére, de nem feltétlen akartam Macbookra menni, ezért jött elő az iPad. Be is mentem az egyik Apple Storeba megtapogatni a kinálatot, de úgy jöttem ki, hogy kicsit gondba voltam, hogy most melyiket próbáltam ki. Mert kinézetre ugyanaz mint a base és az Airek,, ugyanúgy is működnek, és csak a speci alapján különbséget tenni köztük. Én végül az M1-es Air mellett döntöttem, és nehezen tudom azt mondani, hogy ez megérné, mert igazándiból nem. Aki spórolni akar, azt nem érdekli a dizájn és régebbi modellt vesz, akinek kicsit jobb specifikáció kell, az Airt választ, ez meg marad a semmi közepén. Nem is lehet megmagyarázni a létjogosultságát, mert ez csavarra ugyanaz, mint az előző Air, csak át lett cimkézve.

    Nem tudom, mi van most az Apple-el, nagyon átcimkézős időszakban vannak. Az alap iPhone 14-es széria is és a mostani base Ipad is csak egy átcimkézett elődmodell, csak magasabb áron. Azért ennyire birkának nem kell nézni a népet.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák