Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Stalker-2572 #140 üzenetére

    HEHEHE :C

    Én csak teló szinten vagyok akkus (+eneloop AA/AAA, de az más történet), de annyit elmondhatok, hogy az előző telefonom (3220-as nokia) 4,9 évet bírt ki, de az utolsó egyet már nagyon egyhívásos üzemmel, míg a mostani (5530 [2009.12-kor véve) 10 napokat áll standby, mert nemigazán telefonálok, de a 9-10 nap már egyhívásos.
    Az előzőt úgy használtam, hogy lemerülés után dugtam tölteni, de sajna a akkor még töltöttséget a töltő kihúzásával bedugásával néztem meg (nem így kell), mostani meg ha már jelzi, hogy akku alacsony töltöttségű, akkor lejátszom az akkut. Szerencsére tudom valamelyest mérni az akkuadatokat, és ha tényleg csak áll a 10 nap alatt, akkor 3,30-35v-ig is tud merülni, ha használom akkor 3.50-3,60-nál kapcsol ki, viszont a töltő 4,14-4,20-ig (most nem tudom) tölti... (Ampereket nem tudok mérni teljes ciklusra vonatkozóan, mivel a lemerüléskor a progi nem tudja lementeni időben...)

    + Van egy jegyzetem, amiben vezetem egy ideje(évek), hogy hanyadikán mikor merült le, dugtam rá, és vettem le a töltőről, így ha lesz egy új telóm (a fentiek alapján valamikor....) akkor kaphat a logout egy cikket :B

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák