Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Morden24 #167 üzenetére

    Kedves Morden24!

    Amiket én megtudtam az NBH-ról, azt (ne is haragudj, de) nem fogom sem egy fórumra kiírni, sem neked, sem másnak megírni még privátban sem, még 4szemközt sem!
    Nem akarom, mert nem vagyok hülye és nem is tehetem, mert ezzel komolyan bajba hoznám a családomat!!!

    Gondolhatod, hogy amikor konkrét információkat közöltek velem, akkor szigorú titoktartásra kértek, de amilyen sokkoló volt számomra ez az egész, nem volt nehéz magamtól is rájönnöm, hogy jobb lesz kussolni minderről.

    Nekem azért is olyan sokkoló ez az egész, mert én 40 évig éltem a Kádár korszakban és amit addig tapasztaltam az kismiska ahhoz képest, ami most van.

    =============================================

    A 7 hónapos kisgyerek kacagva mászik fel a nyitott ablak párkányára és boldog nevetések közt kapkod a pillangók és madarak után... Anyuka bejön a konyhából és halálra ijedten kap a gyerek után, utána hosszas sírógörcsöt kap... A gyerek nem érti : Mi baja anyunak?... Most miért sír?... És miért ölel ilyen erősen?!... Megbolondult az anyukám?...

    - Szerinted miért nem félt a gyerek a nyitott ablak párkányán?
    - Szerinted mitől kapott sokkot az anyukája?
    - Vajon miért nem érti a gyerek az anyukája ijedtségét?

    (Csak magadnak oldd meg a feladatot, mert én tudom a válaszokat.)

    ============================================

    Ha a jószándékú tanács neked paranoiás riogatás, akkor felejtsd el a beírásaimat és élj úgy, ahogy te gondolod : nyugodtan írd ki a netre a telefonszámod, személyes adataidat.

    Majd pár év múlva, amikor kétségbeesett topicot nyitsz "Hogyan tüntessem el a Google-ból az adataimat" címmel, akkor majd megpróbálunk neked segíteni, leginkább olyan tanácsokkal, hogy lehettél volna korábban kicsit okosabb!
    Akkor majd remélem, az eszedbe fog jutni az a "paranoiás hülye tyúk", aki anno figyelmeztetett, de te nem vetted komolyan... :U

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák