Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Látom egyre gondolunk a cikkíróval :D
    Olvasom-olvasom-olvasom és megfogalmazódik bennem a kérdés, hogy: "mégis miért olyan nagy szám ez?" Erre ugyanezt olvasom a cikkben is. :D
    Persze a válasszal már nem lettem kisegítve.
    Továbbra sem értem mi értelme az egésznek.

    Adott egy program, amiben alap szinten lehet effektezni a képeket. Majd ezeket a képeket megoszthatjuk a már ismert oldalakon. Ennyi. Vége. Ezért milliós letöltés?
    Igaz én ezt a hülye megosztás mániát sem értem igazán. Biztos öreg vagyok hozzá. :) Szerintem a használók jórésze se érti, csak követi a trendeket, mert úgy lesz "menő"!
    Na mind1 :)

    ps.: még jó h ingyenes. Kíváncsi vagyok ha fizetős lenne hányan lennének hajlandóak fizetni is azért, hogy kövessék ezt a megosztásos trendet... :U

  • Dany007

    veterán

    válasz Rickazoid #4 üzenetére

    Akkor jó, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.
    Igen, ha nem követed vakon(!) a trendeket akkor talán van esélyed, hogy egyéniség maradj. De ma már ez a legtöbbeknek nem számít. Szerintem azt se tudják mi az vagy miért jó.
    Talán abból fakad, hogy nem képesek vagy nem mernek egyéniségként gondolkodni. Ezért inkább követik a tömeget, mert az a "biztos".
    Persze nem rossz dolog megosztani a képeket. De normál esetben erre elég az e-mail. Esetleg egy picasa album. És persze ezt is csak a közeli barátoknak családoknak.
    Teljesen fölösleges 10-15 féle közösségi oldalra minden szart kitenni bárki számára. Csak azért, hogy mutogassam magam.

    Másrészt ahogy előbb írta más is, ilyen nem kell meglepődni ha 1-1 kép a napiszaron köt ki :) Aztán meg megy az anyázás...

  • Dany007

    veterán

    válasz jozf #51 üzenetére

    "Arról nem is beszélve, hogy az valamilyen szinten elismerés ha amugy vadidegen emberek követnek, likeolják, kommentlik a képidet, fejezik ki véleményüket a képpel kapcsolatban. "

    Igen. Valamilyen szinten... :U Egyébként jól rátapintottál a "probléma" lényegére.
    Ugyanis szerintem lényegében azért ennyire "menő" ez a megosztósdi, mert az emberek így szeretnének pozitív visszajelzést kapni a munkájukról, és ezzel együtt saját magukról.
    Kérdés hogy szükség van-e erre? Nyilván aki komolyan foglalkozik fotózással annak igen. Na de a hatvanhatodik mezei 16-20 éves srácnak is? Tényleg ez kell az önbecsüléséhez, hogy az esti vacsora képét dicsérgessék tizenöten? Tényleg így kell ma már "elismerést" szerezni?

    Mert, mint mondtam ha fotósról van szó, az nyilván érthető. Bár erre is megvannak már a megfelelő csatornák évek óta.
    De a többség "igényét" a korábban más által linkelt twitter bejegyzés jól tükrözi. Idézem: "oh, great. Instagram is now available for Android phones. now I'm going to be forced to see what poor people eat for dinner." Azért ez sokmindent elárul :) Legalábbis ezekből van több.

Új hozzászólás Aktív témák