Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #2946 üzenetére

    Korábban írtad, hogy tesztelted a wifi near fogyasztását. Nem értem, hogy miét kell bajlódni ilyen cellainfós helymeghatározással. Nem jobb/biztosabb a wifi near?

  • Armahun

    addikt

    válasz bartatamas #2946 üzenetére

    Ha jól gondolom, akkor konfigurált wifi hálózatnak számít minden amire egyszer csatlakoztam ugye?

    Nekem picit furcsa, hogy kikapcsolt wifi-nél ha be van kapcsolva, hogy az alkalmazások ilyenkor is kereshetnek akkor a van elérhető konfigurált hálózat parancs visszakapcsolja ha érzékeli az otthonit.
    Ha viszont a hálózati állapot megváltozott parancsnál bepipálom az elérhetőt és megadom az otthonim adatait az nem kapcsol vissza.
    Az én értelmezésem szerint megváltozott a hálózat állapota, mert már elérhető, hatókörön belül van, vagyis a keresés megtalálja. Ezek szerint nem így van.

    Konfig hálórat elérhetőnél miért váltódik ki az esemény, ha meg beállított egy hálózati címet, annál miért nem, hiszen ugyan az történik, elérhető a hálózat, lehet rá csatlakozni.

    Ha a kizárást meg lehetne oldani a visszakapcsolásnál szerintem az hatalmas segítség lenne, vagy ha azt lehetne megadni, hogy mely hálózatok esetén kapcsoljon be.

    Jelenleg nálam a upc wifree kavar be, mert az hol elérhető hol nem és ezért 1-2 percenként kapcsolgat ki be a wifi, ha használom a konfigurált hálózat elérhető parancsot.
    Most töröltem a beállítottak között, de az is macerás, hogy mindig beírogatni a felhasználó nevet meg a jelszót, ha meg végeztem törölni a listából.

    Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Új hozzászólás Aktív témák