Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Keem1 #90 üzenetére

    Hát ehhez csak gratulálni tudok a fejlesztőknek. Olyan rendszer üzemeltetése amelyik esetén a hibamentesség mindenáron alap szintű követelmény. Még véletlenül sincs meg a lehetősége alternatív ellenőrzésnek. Pedig lehetne, és nem egetverő fejlesztés kell hozzá. Csak egy check az igazolványra.

    Egy mai autóban van ABS, ráfutás védelem, légzsák, stb.... Egy nyamvadt jegyrendszer meg alternatív ellenőrzésre is képtelen a mai világban. Ehhez csak gratulálni tudok a fejlesztőknek, és a tervezőknek, főnökeiknek.

    Tudod, ebben én azt érzem, hogy nem kezelnek partnernek. Ugyanis a legkisebb hibám esetén bünti jön. Még akkor is, ha előzőleg amit lehetett betartottam. És itt szeretném megjegyezni, hogy ez az ország részben emiatt tart itt. Nem a partnerség az alapelv, hanem a lehúzás. Nem a segítség, hanem a gáncsolás. És ez megfordítható! Csak el kell kezdeni, és ez egy jó lehetőség lenne! Példa lehetne!

    Tudom, a kezem belelóg a nedves edénybe. Be is fejeztem, mert a világ megválthatatlan. :o

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák