Új hozzászólás Aktív témák

  • vidocq

    csendes tag

    válasz handrash #3532 üzenetére

    Igen, mindkét irányba működik. A barátnőmnek ugyanilyen telefonja van, az övén is tökéletesen megy (ha van rá lehetőségetek, próbáljátok ki, hogy felhívtok Viberen egy mobilt, és mindkettőt a fületekhez teszitek két oldalra - vicces, ahogy a hang késik 1-2 másodpercet, egy ideig elvoltam a magamhoz dünnyögéssel :) ). Haverom Blade-jén a Viber csak kihangosítón működik, nem lehet visszaváltani simára, de hallottuk egymást akkor is, a hívást le lehetett bonyolítani.

    mjocika: Köszönöm a leírást, délután megpróbálok akkor helyet teremteni. A Dalvik cachet ürítettem eddig is a bloatware törlése után, de a linkelésről nem tudtam. Mindhárom programösszetevőt át lehet helyezni a kártyára, vagy van, amelyik jobban érzi magát a telefonon esetleg? Widgetek működnek linkelve neked?
    A másik ehhez kapcsolódó kérdésem az lenne, hogy aki használ Link2SD-t, az próbálta-e a Multi Mount SD-card programmal? Kipróbálnám én is, csak most aludni megyek éjszakai műszak után, hátha addig valaki válaszol. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák