Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Na, látom elég sok lett az off.... :D
    Ilyen szintű adatgyűjtés gondolom volt korábbi 7/8/8.1 előzetes verzióiban is, ott mégse reklamált senki, csak mert nem verték nagy dobra...??
    Amúgy az is vicc, h hónapok óta ezt várta mki, mikor lesz már kipróbálható verzió, most meg ezen megy a vita, h mért van, mért ilyen... :D
    Valamennyire persze engem is zavar ez az adatgyűjtés dolog, de úgy vagyok vele, h egyrészt szeretném kipróbálni és meg is tettem, másrészt eddig is bőven megtudhattak rólam mindent, amit akartak, v amit én nem akartam, főleg Google és közösségi site-ok stb., szal ezek után már tökmindegy...
    Akit ez annyira zavar, akkor egész egyszerűen nem rakja fel, v leveszi ezt a Win10 Technical Preview-et, aztán kész, de vsz akkora újdonságokat már nem fog ez se elárulni a gazdájának, v éppen NSA-nak az adott egyénekről...

    Aztán persze megjelennek minden MS topikban a Linux szakik, amivel még nem is lenne akkora baj, de erővel persze jön a lebeszélés, ekézés, ha majd megjelenik belőle az RTM, akkor azt se használjátok, arra is lesz indok, álljon át mki a másik OS-re, csak épp van akiknek lentebb említettek miatt meg az nem felel meg.
    De itt egyesek, ha alapból nem vetemednének soha arra, h egy ilyen Win tesztverziót felrakjon, nyilván arra se, h majd később a véglegest használja, v megvegye, akkor minek írogat folyton a topikjába, akar másokat erővel meggyőzni, h ő se tegye... :F Win userek se mennek Linux topikokba ellenkampányolni...

    (#199) bambano: azért fut többségében WIn, mert egyszerű home usernek azt könnyebb használni, és ha xy spec programokat, játékokat kell futtatni, akkor Linux eleve kilőve...azt meg leszarja a user, de egy cég is, h milyen praktikákkal értek el ezt-azt, az a lényeg, h náluk működik, megvan az adott technológiai, szoftveres támogatás, aztán kész.

    (#213) EarL 007 : OO, LO és társainál meg még jobban elcsúsznak... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák