Keresés

Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz GeorgeV #330 üzenetére

    Így van, direkt azt vadásztam le, mert már nagyon a nyakunkon volt a delta a környéken. Gyerkőc suliban, itt meg nem lehet hiányozni, kvázi direktbe elkapatják az emberrel (no, erre már lehetne pár sor konteót írni, bár sztem szimpla s.gghülye értelmi színvonal).

    Olyat kerestem, ami első adag után hat, a "lónak való" mRNS mennyiséggel a modernáról már használható, 70% körüli hatásfokokat írtak a deltával szemben is. Úgyhogy egyelőre ez van, gyerkőc osztályában már vannak 3an karanténban, ő is volt lázas, de 3ból 3 negatív antigén tesztet produkált. Itt UK-ben alapból 8hétre adnák a második adagot - addigra kb már le is megy az egész errefelé, úgyhogy felesleges rohannom. Ezzel az egy adaggal lehet meggyepál, de a kórházat mindenképp kerülni akartam, mert így a nagyszülőktől 2ekm-re ha mi kórházba kerülünk, nem tudom ki ad enni a kicsiknek. A 2. dózis után 1 hónappal méretek antitestet, de onnantól kezdve az a terv, hogy élő mintákkal kellene boosterezni :))

    #331: mondanám, hogy majd beszámolok január-februárban, hogy hosszabb közzel milyen a mellékhatás, de nemigazán lehet általánosítani, másnál lehet másképp csapódik le. Az elsőt egyébként rhinotól lázasan vettem fel, nem volt más választásom, mert errefelé extrém ritka a moderna, egy errefelé vándorló oltóbuszos társaság szórta. Úgyhogy éppenséggel lázas voltam az oltás utáni napon is, de fogalmam sincs, hogy az a rhinotól volt-e még, vagy az oltás hozzáadott. A GP-nél csak az Astrát tolják, ami önmagában gyengusz.

    Egyébként a vírustól elbújás (!="beleugrás egy kádnyiba") híve vagyok, de a suli +a nejem munkája révén már nem tudtunk tovább bújkálni. Még a kisebb helyre költözést is megléptük, de ez a sz.r kitalálta, hogy most kifejezetten a brit vidéken terjed.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Aktív témák