Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz GRaul #127 üzenetére

    Hát pedig elég magas paciról lenézősre sikerült :B

    Én teljesen megértem ezt a nézőpontot. Csak itt megint az arányokkal és a valóságtól való elrugaszkodással van a gond. Legyen atompatent a nyomat, abban a 2%-ban mikor kell. Dolgozzon a nyomda, ahogy neki kell. Nézzen olyan monitort és képet a grafikus, amit kell. Hallgasson mindenki olyan fülessel olyan zenét, amit a szervezete kíván.

    De.

    A hétköznapi darálás közben semmi értelme nincs az állkapocsszaggató nyomtatási minőségnek, a fél milkás EIZO moncsiknak és a veszteségmentes forrásból hallgatott 100 ropis fülesnek. Ez mind 1-1 spéci területnek, helynek és időnek van szánva. Amikor a minőséget 6 ember vitatja füllel és szemmel, hogy melyik a jobb, akkor érdemes átfutni a témát 2 lépéssel hátrébb is a magtól. Én is megtehettem volna, hogy tegnap is a drágább fejest viszem ki dolgozni és azzal hallgatok flacot. De mérlegeltem és úgy döntöttem körfűrészelés közben lehet megteszi a pici mp3 lejátszó a kis agybadugóssal. Persze, adjunk a minőségre. 2 centiben fekete csíkos monitor előtt ülni, félig nem szóló fülessel zenét hallgatni és maszatosan nyomtatni igénytelen. De először érjük el, hogy ilyenekről ne tudjak-lássak, főleg ne dicsekedjen el valaki. Utána mehet fel minden.

    Mivel mindenki nick mögött van és onnan osztja az észt, így ez igazi mindenkire. Ha találkozok személyesen valakivel akkor sem változik a dolog, lesz mögötte egy arc is és ennyi :B Amikor még a nicket sem vállalja valaki és onnan uszít, na az egy másik tészta, az engem is felvillanyoz. ;)

    blackrulz: Ha nem lenne az a bizonyos lámpa is szénné olcsítva a prémiumban, akkor lehetne abban is egyszerűen izzót cserélni. Egy szintszabályzás hardveresen és szoftveresen gimis munka. Még mielőtt: igen, van Hellás mérnök barátom.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák