Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Realradical

    őstag

    válasz Воланд #53 üzenetére

    Nem bírom megállni:
    Cathfaern aláírása ugrott be a cikkről azonnal:
    "Nembaj, megvan az ilyen kuruzslások placebo hatása legalább. Kikapcsolod a hibernálást, +10 FPS. Olyan mint autótuningban a street racing matrica a szélvédőn..." by orbano
    :)

    Things that try to look like things often do look more like things than things

  • Hunork

    veterán

    válasz Воланд #53 üzenetére

    Hohó! :) Ki személyeskedett? Csak egyetlen dologra szerettem volna utalni: én összegyűjtöttem egy csomó dolgot, le is írtam, hogy nem kell, nem muszáj megcsinálni, nem muszáj ezeket a programokat használni, ez csak egy csokorra való tanács, mindenki azt fogad meg belőle, ami neki tetszik, és ínyére van! Ennyi, nem személyeskedésnek szántam, ha annak tűnt, elnézést! :K :U

    Alapvetően otthoni gépre gondoltam, az igaz, hogy ezt nem hangsúlyoztam ki, de szerintem egyértelmű, hiszen aki egy céget felügyel, annak nem hiszem, hogy innen kell jó tanács... sokkal okosabb, mint itt nagyon sokan:
    "Egyszerű és praktikus segédprogram, igen szerény lehetőségekkel, de nekünk nem is egy irodai hálózati környezet felügyelete a célunk, hanem az otthoni egy, esetleg kettő-három számítógép karbantartása."

    Én kb. 10 gépet felügyelek, nem minden gépen teszem meg minden lépést, amit felvázoltam, de egy biztos, még soha senkinek nem dőlt be a rendszer, csak szándékosan, ez alatt meg a felelőtlenséget értem ( levelezés, idegen program, "érdekes" oldalak látogatása...) Akinél sejtettem, hogy hajlamos ilyenre, annál direkt másképp állítottam be.
    Ami picit zavaró, és rossz fényt vethet az írásra, ha az jönne le -valótlanul-, hogy mindet muszáj, kötelező megcsinálni, mert én ezt írtam. Nem, mindenki próbálja ki, és nézze meg, hogy a rendszere hogyan viselkedik! :K
    Ccleaner, Regcleaner, Wise Registry Cleaner: azért ezeket linkeltem be, mert egyfelől ezeket használom, és ezek beváltak, és nem olyanok, mint a már többek által is emlegetett "rossz madarak". Ez biztos! És tényleg, törlés előtt meg kell nézni, mit törlünk, legalábbis én mindig ezt teszem. "Előtte persze ellenőrizzük a talált fájlokat a Ccleanre-nél leírt módon!"
    És ha az jött volna le, hogy mérges vagy haragos lennék, tévedés, aki ismer, az tudja, hogy milyen vagyok, csak szeretem tisztázni a dolgokat! Béke veled! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák