Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dekoninck

    aktív tag

    válasz bambano #271 üzenetére

    Természtesen úgy értettem, hogy ama hétköznapi júzer-lúzer számára nem versenyképes, akinek véletlenül "egzotikus" mainstream, windowsos driverekkel rendelkező hardvere van*... de értem a célzást, tisztelt Guru Úr.
    Én nem láttam még ilyenfajtájú felsőbbrendűségi komplexussal küszködő windows-felhasználót (illetve ha igen, azok egyszerűen ostobák), de linuxost (akik ab ovo nem ostobák) annál inkább. Mondjuk ez nem tántorít el a váltástól, mert magasról teszek az arrogáns kockákra, a három oldal bármelyikéról jöjjenek is. Illetve.... e hozzáállás miatt már nem is bánom, ha a globális felmelegedés miatt legalább az antarktiszi pingvinek kipusztulnak ;]
    Béke.

    * ez persze leginkább a hardvergyártók rovására írható, de hát ők meg a rothadó kapitalizmus haszonélvezői és áldozatai - nem fognak egy pár százalékos piaci rés miatt megszakadni >>> ördögi kör, amiből csak az angyali, lelkes userek jelentik a kiutat (ösvényt).

    "Bő fél évvel ezelőtti felmérés szerint a linux több eszközt támogatott, mint a vista."
    Megható a naivitásod, vagy tisztelem a tudásodat a szerverekről (mi az a szerver?) , és nem akarok senkit megsérteni, de támogatásnak lehet nevezni egy düledező ház tessék-lássék, bár jószándékú kitámasztását az erdőből lopott gerendákkal is.
    Én arról beszélek, hogy végignézve a héköznapi halandó által megvehető notebook-kompatibilitási listát, alig találtam olyat, amin minden részegység működik. Aztán nem is beszélek a szkennerekről meg azokról a dolgokról, amit még nem is kerestem. Persze, én vagyok a lúzer, hogy ilyen cuccokat vettem régesrég.

    [ Szerkesztve ]

  • dekoninck

    aktív tag

    válasz bambano #271 üzenetére

    Ja, a legfontosabb: tisztelettel és megelőlegzett hálával kérem az infó forrását és a támogatott eszközök listáját, de nem a 15 éves soros portos szkennerekét, hanem a valamivel újabbakét. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák