Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz ceia #252 üzenetére

    Megint elhamarkodottan következtetsz és ítélsz...
    Nyilván számítani lehetett rá, h "azt" a vonalat viszik tovább és nem fogják több év fejlesztését a kukába dobni, még ha vinnyog is miatta egy réteg.
    Ezek az előzetes képek, videók meg sok esetben annyit jelentenek, h az adott új funkciókat a meglévő (8.1) rendszeren mutatják be, mert én nem vagyok abban biztos, h Technical Preview, v majd végül az RTM is így fog kinézni.... :N messze van még utóbbi, bő fél év.
    Mert videók alapján inkább lehetne 8.2 valóban, skin, Modern UI uaz, mint a 8.1-ben.
    Egy másik videóban pontosan látszik, h Start menüben meg lehet ritkítani a csempék számát, szerintem manuálisan kitűzhetőek, levehetők a listáról az adott alkalmazások. De hisz uez van a 8/8.1 Kezdőképernyőnél is csempékkel, szabadon kipakolhatók, levehetők, átméretezhetők, csoportosíthatóak stb.
    Másik topikban vki nagyon jól kifejtette ezt a kinézet, gyártói oldalról való megfelelés dolgot [link] nem lehet a jövőben csak a XP/Win7 stílusra építeni mindent...

    Tehát majd akkor legyél benne biztos, miután kijött az RTM és boltokba került, meg miután te rászántad magad végre, h valamelyiket élőben is kipróbáld... ;)

Új hozzászólás Aktív témák