Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz pzstm #73 üzenetére

    Ez mennyire igaz, számból vetted ki a szót.... :K Ahogyan anno a szomszéd Pisti gyerek mondta meg sokaknak, h szar a Vista és ne tegyék fel. És persze nem is tették, leminősítették ők is egyből, holott a többség ki sem próbálta. De miután kijött rá több SP, elég stabil lett, sőt ennyi erővel az XP SP nélkül egy használhatatlan vacak volt. Sőt még SP2-vel is...emlékszem, hiába volt rátéve az akkori NOD32, folyamatosan csak szaporodtak és szaporodtak rajta a vírusok. Az AV egyszerűen nem tudott vele mit kezdeni vele...jellemezőn reinstall lett mindig a vége. Miután felment rá az SP3, azóta lett jobb védelem terén is, megszűntek jobbára ezek a problémák, mármint anno. :D

    (#83) speed471 : és talán szerkeszteni, filmezni, játszani nem tud a kis 8.1-es PC-jén??? Én még CAD/CAM programokat használni is tudok, ahogy bármi mást, nem érzem, h akármiben is annyira visszafogna... ;)
    Persze az igaz, h előfordulnak olyan esetek, amikor vmi nem megy rajta, de az legtöbbször hardver, v driver függő, illetve egy speciális, túl régi szoftvernél érthető mért nem, ebből kiindulva nem mkinél jelentkezik, másrészt fordítva ugyanúgy jellemző lehet egy Win7-re is.

    (#85) Döglött Róka: +1
    Nyilván kellenek az ilyen címek, h az ellendrukkerek örülhessenek, illetve az átlag user meggyőződjön, hiszen ő úgyis csak a címet olvassa el sokxor...

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz pzstm #73 üzenetére

    Az MS üzletpolitikájából én azt szűrtem le, hogy az elsődleges, legfontosabb piac az USA. Az ilyen kis porfészkekre, mint kies kis hazánk, pont semmi figyelmet nem fordítanak. Így nagy eséllyel arra sem, hogy r=1 júzer és a szomszédjában lakó Veér István kiskorú milyen viszonyban vannak egymással, és ez a viszony milyen módon jelenik meg az MS szoftverek népszerűségi statisztikáiban. Tehát bátran kijelenthetjük, hogy ha valamit változtatnak, azt elsősorban az USA-beli helyzet indokolja. Van arra statisztikád, hogy Veér István USA-ba szakadt közeli rokonsága, Steve Blood-dal az élen milyen befolyással bír az amerikai lakosságra? Főleg, hogy ott jellemzően legálisan előtelepített rendszerrel veszik a gépeket. Mert nyilvánosan, bárki által elérhető statisztikák viszont azt mutatják, hogy a Windows 8/8.1 használtsága jelentősen nem tér el az itthonitól.

    (#76) speed471
    Helyesírás ellenőrző? Segít.
    Amíg látod a piros szerkesztés feliratot, szerkesztheted, egybefűzve több hsz-re adandó válaszod.

    (Ez a forma amúgy az én javaslatomra került bele.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák