Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz moonman #71 üzenetére

    #25, #41, kérdésed: #54 válasz #57

    Korábban kölcsönözhető volt és csak kulcsot adott a rendszer, de nemrég megszűnt a kölcsönözhetőség (fizikai média elkérésének lehetősége) és letölthető verziót tettek fel (hun sp2-vel)... viszont mivel nekem már az kölcsönzősként "megvan" ezért nem választhatom ki újra, hiába lett választható a letöltés. A letöltőprogit sem tduom így letölteni hozzá. Szal kulcsom van, de médiám nincs.
    A kulcs pedig nem jó a tisztaszoftveres sp2 telepítőhöz, mert olyanom is van.

    A tisztaszoftveres licensz viszont csak upgrade és már nem él az a mentesség sem hogy 2005 előtti gépre eltekintenének ettől. Nameg az ottani friss kulcs igénylés is zavaros, emrt úgy tűnik nekem hogy vennem kell telepítő médiát is ha kulcsot akarok és nem lehet már az ftp-jükről letölteni.

    MSDN-AA ban van többek közt xpsp2 hun is, ahol nincs semmi spéci megkötés, csak hogy kizárólag tanulásra használható... és nem kötődik hallgatói jogviszonyhoz sem a legalitása ha már fenn van.

    De azt hiszem megoldom úgy mint legutóbb... elkérem az msdn-aa médiát attól akinek megvan és a saját névre szóló msdnaa kulcsommal használom :D

    Nem tudom minex az xp kulcsos kavarás... vista úgy tudom nyelvtől függetlenül felmegy adott kulcsal és a média is közös a sokféle változathoz.
    Viszont tetszik az hogy xp telepítőbe sem kell az sp3nél beírni a kulcsot hanem elég utána...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák