Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    válasz Morden24 #24 üzenetére

    Ki beszélt itt értékesítésről? Ahol szegényebb országokban most kezdenek neki majd az informatikai felzárkózásnak, ott nem fizetnek szoftverért. 100% biztos lehetsz abban, hogy könnyű törhetősége, kis erőforrásigénye és viszonylag jó kompatibilitása miatt XP-t fognak használni. Ma egy általános iskola számtech oktatásának második (!) óráján már tanulják az XP telepítést a lurkók. 6 évesen, a második számtech órán már tud warez xp-t telepíteni. A harmadikon már tudja, hogy melyik update frissítést ne tegye fel, hogy ne bukjon meg az eredetiségvizsgálaton! :Y Szerintem egyhamar nem fog kihalni az XP, pláne nem a szegényebb régiókban. (Ami nem egyenlő azzal, hogy nem tudnák megvenni, mert akkor miből van a gép...)

    Kíváncsi leszek az IE10-re. Az IE9 nálam 2 napot bírt, főleg, mert átalakították a kezelőfelületét és nem tudtam megszokni. Igazából nem is akartam. Ne egy böngésző szabja meg, hogy a kezelőfelületén a bejáratott gombok hol vannak, meg hogyan elhelyezve. Remélem IE10-ben lesz lehetőség visszaállítani az IE8 kezelőfelületi elrendezését.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák