Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz dabadab #23 üzenetére

    2007. 6. hó 13-án is jelent meg például az itcafe.hu portálon hír, amiben a upc elmondta, hogy priorizálnak. Emiatt az az állítás, hogy a upc elhallgatta a priorizálást, téves.
    2007. 6. hó az 2 év 2 hónapja volt, ennyi idő alatt minden upc hűségszerződés lejárt. Mindemellett az összes fórum televan ezzel a témával, folyamatosan fossák a szót a upc priorizálásáról (ami önmagában is unalmas).

    Ergo az, hogy aki most upc előfizető, nem tudott a priorizálásról, egyszerűen nem igaz. Aki itt most köpködi, az biztosan tudott róla, az válthatott volna, ha akar, megoldhatta volna másképp a problémáit. Persze felesleges ilyen bőlére ereszteni ezt a hsz-t, van erre egy nagyon korrekt szó, ismerni fogjátok: TROLL. Aki két év után még mindig arra gerjed, hogy egy unalomig lerágott témát hoz fel állandóan újra és újra, azt csak mélyen sajnálni tudom és szívesen szerzek neki orvosi segítséget.

    A fentiek az én szememben sokkal nagyobb bajok, mint az, hogy az upc belső adminisztrációja egy közismert, kihirdetett szolgáltatási paramétert elfelejtett beleírni az ÁSZF-jébe. Betű szerint értelmezve a szabályzásokat, ez valóban hiba, de ennek ellenére egyáltalán nem beszélhetünk a fogyasztók félretájékoztatásáról. Mert ez utóbbi egyszerűen nem igaz, annyi troll tolja a szöveget ebben a témában, hogy aki nem veszi észre, az olyan szinten látássérült, hogy filmet sem fog torrentezni.

    Amit mostanában az NHH csinál, arról meg annyit tudok mondani, hogy örüljenek, hogy még nem mentem miattuk az állampolgári jogok országgyűlési biztosához. Erről is lehetne írni egy hosszú cikket, maradjunk annyiban, hogy az NHH egyáltalán nem védi a fogyasztók érdekeit mostanában.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák