Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    Azért költöttem pocsék filmekre, mert túl sok van belőlük (legtöbb a horror) és borító és IMDB alapján nem tudok meg róla semmit. Abban már 99 százalékig biztos vagyok, hogy az Oscar díjas műveket kerülnöm kell, de néha köztük is van elfogadható. (számomra)
    Még mindig amondó vagyok, hogy warez jót tesz a piacnak. Ezt vagy elhiszed, vagy nem, az már a te dolgod. Leginkább a slágerlistákat kell megnézni (na meg a Vivát), és rájössz, hogy rengeteg minőségi dologról nem is tudnánk nélküle. (most wareznek számít a haver által lemásolt CD is.
    Huszárok meg mindig is léteztek, van olyan ismerősöm, aki annak idején kb. 1000 videókazettás gyűjteménnyel rendelkezett.
    Nem fogom sajnálni azokat a színészeket sem, akik egyetlen filmért 20 millió dolláros fizetést kapnak. De leginkább azokat nem, akik mindenfajta kitartás és művésziesség nélkül, egyetlen számmal milliomosok lettek. (pl. Scatman John, vagy hogy írják a nevét)

    Ismétlem magam: ha a TPB (csak mert ez a legismertebb) általánydíjas fizetős oldal lenne, és ezáltal legálissá tennék a tartalmukat, szinte alig csökkene a népszerűsége. Sőt, talán nőne is.

    De ez addig nem fog megvalósúlni, amíg a kiadók döntik el, hogy mennyit kérnek azért az alkotásért.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák