Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz #82729984 #108 üzenetére

    Nem tudom te vakon vezetsz? Bp-n úgy mennek mint a vadbarmok.
    Vidéki utakon komolyan minden egyes alkalomkor van egy olyan szituáció amikor a seggembe jön a vadbarom, és kb nyomna előre. Még véletlenül se kell ám betartani a 90-et/50-et. Folyamatosan kukucskál kifelé, végül a kanyarba kielőz, szembe jön az ártatlan jármű...épphogy visszaér. Legszívesebben elővennék egy kalasnyikovot és megsoroznám. Közveszélyes gyilkosok szimplán. Ha te is ilyen "dinamikusan" vezetsz, akkor nem szóltam. A motorosok nagyrészét élből kitiltanám. Mégis hogy a k... annyába gondolja, hogy a sávok között elfér 150-200 km/h sebességekkel? Tisztelet a kivételnek, de nagyon ritkán látok sportmotorral szabályosan közlekedőket.

    Másik amikor én jövök szembe ártatlanként... Amúgy mindenki hibázhat, van amikor rosszul mérjük fel a helyzetet, mert az ember nem arra való, hogy nagy sebességekkel kiszámolja mikor ütközök össze szembejövővel.

    Hidd el, sokkal hatékonyabb lenne ez autonóm módban.

    Annyi van, hogy a rendszeresen sokat vezetők megszokják már ezt a gyilkos környezetet. Meg se rebben a szemük, ha elhúz mellettük egy motoros 240-el. Én maximum heti 1x vezetek/ülök kocsiba, és borzasztó látni ami történik.... és elég csak egyszer hibázni sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák