Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4mie

    veterán

    válasz Noukoum #105 üzenetére

    Ok. A példa egész jó csak picit szűklátókörű, de egész jó.

    Nem tudom mennyit fogaszt...minden bányászrig más-más értéket,
    Hardvertől és beállítástól függően? O.o mondjuk 0,5-2 kW zónában?

    És mivan azokkal akit szórakoztat a kriptovilág, tanulnak, fejlődnek, hobbiként fogják fel, ha léteznek ilyenek akkor felfogható hobbinak is mint a gaming, akkor így már nem energiapazarlás mert hobbit szolgál ki?

    Mivan a meta-val a benne lévő nftkkel (bár szerintem meg az a pénz és energiégetés, valahogy ösztönösen taszít)

    És mivan azzal, hogy úgy is az egész krito a bűnözők pénzét mossa és be kell tiltani, akkor tiltsuk be az összes FIATot is, mert a nyóckerben kp-t fogadnak el a manóért meg a biofűért?

    Még mindig nem értem hogy jön az alap felvetésemhez, hogy sikerült végre mindenkinek vga-t venni, vagy csak a károgásért ment a károgás meg a gúny és rosszindulat miatt?

    És nézzek majd vissza 1.5-2 hónap múlva a hőn áhított 3080 ftw-ért 250k-ért, az se baj ha már padozva van. :B

    Hi!King: fentebb a szórakoztatásos példa, én úgy tudom, hogy a bányásziparban elég magas a megújuló energiára való törekvés, de nincs biztos infóm így nem tudom tényként kezelni, de van olyan ismerősöm aki azért kezdett el bányászni mert feltették a napelemet a házra és maradt x+1 kW plussza...

    Összességében úgy érzem ez se fog ma megoldódni ;] de az se rakja rendbe a világot, ha itt sokak kívánalmainak megfeleően leég az egész a 3.14ba....szerintem veszítene a világ, ha mással nem károgás célponttal.

    [ Szerkesztve ]

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Új hozzászólás Aktív témák