Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz t72killer #121 üzenetére

    "Semmilyen "rendszerbe" nem épült be a bitkokain a kriptofüggők agyacskáján kívül. "

    Ez így ebben a formában megint nem igaz. Már csak ha az F1-et is nézed ott a reklámja. Ráadásul egyre több bankkár, elemző, és egyebek aggódnak azon, hogy egyre több intézményi befektető stb is vásárol belőle, elérhető, magyarul kezd populárissá válni, sőt vált már.

    Én mindkét oldalt megnézem, és egyáltalán nem vagyok sem kriptó hívő, sem függő.

    "Fizetőeszköznek egy csőd"

    Az lehet, de egyes országokban hivatalos fizető eszköz... aztán, hogy mire mennek vele, az majd kiderül egyelőre nagyon bukta a történet... De pl ukránok is fogadtak így adományokat, sőt, ha jól rémlik ennél jóval tovább mentek, legalizálták befektetésként meg ilyesmi.. voltak ilyen hírek is.

    Szerintem maga a technológia megmarad, már csak a digitális dollár, euro, huf és jüan miatt is.
    Az, hogy a kriptokkal mi lesz később nem tudom. Engem max rövid távon érdekel.

    "Hidd el, senkinek se fog hiányozni."
    Lehet... de a világ nem erre halad.. főleg ha megnézem a megát, a digitalizációt és így tovább... inkább a készpénz fog eltűnni, fog sokkal inkább limitálódni - ez egyébként az MNB céljai között is szerepel.

    Amúgy idéntől rendezték az adózását a kriptoknak, én úgy tudom. Tehát az állam nem a beszüntetés, hanem a bevétel forrásként is tekint rá - ha már létezik. Minimum egy átmeneti időszakra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák