Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gregorius

    őstag

    válasz moonman #19 üzenetére

    éppenséggel nem természetes, mert az egész célja az, hogy kevesebb pénzed menjen ki
    Az ilyesmi gondolatmenetű érveknél szoktam felhozni a BKV-t példában. A magyar utas azzal a felkiáltással bliccel, hogy minek fizessen ezeknek, úgyis csak ellopják a pénzt. Na igen, a pénz 80%-át lenyúlják. Viszont ha kevesebb a bevétele a BKV-nak, annak nem az lesz az eredménye, hogy kevesebbet lopnak. Ugyanúgy ellopják, amit nem szégyellnek, viszont a buszokat annyival kevesebből kell tankolni.

    szerintem várjuk meg, mi sül ki belőle, mielőtt jómagyar módra előre eltemetjük magunkat
    Elég sok ember hat hónapja mást sem csinál. Sőt, a korábbiakhoz képest szerintem eddig is nagyobb türelmet mutattak. Négy éve ilyenkor már oszlatták a randalírozókat könnygázzal. Nyolc éve meg hidat foglaltak.

    #26
    Ezzel a hangnemmel légy szíves inkább egy másik fórumot bombázz. Tudom, ha nem tetszik, ne olvassam, de ha megint moderálásig fajulnak a dolgok, akkor azok szívják meg, akik egyébként igényelnék a téma indulatmentes körbejárását.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák