Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz JohnR #75 üzenetére

    Mit tesz ilyenkor szerinted a Magyar Állam? Mit tehet, és mit tegyen? Ledosolja a kecskét?
    miért mit tesz, amikor payftp vagy torrentsite-okat foglal le, akár közös közös nemzetközi akciókkal? esetleg topsite-okra jut be, rilízer csapatok kap el? végzi a dolgát. azt szeretném, ha ez ügyben is végezné, mert ezt KELL tennie, törvényadta kötelessége.
    nem vagyok sem rendőr, sem jogász, sem ügyész, sem törvényalkotó, h megmondjam mit csináljon, vagy milyen módszerekkel dolgozzon, mert életemben nem nyomoztam, nem hoztam törvényt, viszont abból élek egy jó ideje, h jogszabályokkal foglalkozom. a területemen van egy csomó, amit nem lehet betartani 100%-osan, mert kb. összeomlana a gazdaság, mégis a bíróságok e szerint járnak el. szeretném ha akkor minden ügyben ezt tennék, és ha nem is igazságot, de legalább jogot szolgáltatnának.
    a dologgal foglalkozni kell, mert benne vanik a btk-ban, ptk-ban. azért mert a zinternet szagértői megállapították a helyi konzíliumban, h nem éri meg, kb. mint egy öblös fingás az üres teremben. van visszhangja, van szaga. de elmúlik idővel.

Új hozzászólás Aktív témák