Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #95590400 #170 üzenetére

    pokolba a warezzal

    Nem ezt mondtam. Én a pokolba az ingyenélőkkel frázist szoktam puffogtatni.

    könyörgöm, amit lehúzol torrentoldalról sorozat, az is warez. máshol illegális így felvenni, rippelni, megosztani és nálunk is az, elárulom

    Hogy máshol mi micsoda, az teljesen lényegtelen. Vagy engedett a poligámia itthon csak azért, mert az araboknál van? Mellesleg nálunk mióta az?

    az általad warezpártnak kikiáltott tömörülés pont azt akarja elérni, h ne szúrjanak a továbbiakban seggbe érte senkit

    Végigolvastad a kommenteket, és sikerült megérteni a konkrét véleményemet a PP-ről, vagy nem? Látatlanban mondom: nem. Persze tudom, így sokkal könnyebb köpködni meg teátrális faszságokat írni. Legyen, tőled ennyit várok.

    vagy csak ennen magad nagyságában feredőzni jársz a fórumra, és saját válladat veregetni, milyen fasza gyerek vagy, a világ nagy része meg mekkora tolvaj suttyóparaszt, élén az ilyenekkel, mint én.

    Nem, bár az ingyenélőkre továbbra is pont úgy tekintek, mint egy darab szarra. Az meg, hogy téged konkrétan suttyó parasztnak tartalak, megintcsak nem vág témába.

    Mi az a szkéné, mert még mindig nem tudom?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák