Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lovi24

    senior tag

    válasz LibrGuy #64 üzenetére

    Szia,nézz be az Indexen a Vitarás topikba és keress rá az Android Autóra ( AA )......
    Kiválóan működik a Waze és a Google maps is egy Moto G5 plus ( 7.0 ) és egy Moto Z ( 7.1.1 )telóval!

    Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

  • Lovi24

    senior tag

    válasz air #66 üzenetére

    Én azért nem ezt tapasztalom. Olvasom az orosz fórumot,az Ske-t és az indexet is. Egyre többen jelzik vissza,hogy működik az AA. Az,hogy valaki leírja többször is,hogy nála nem jó.......Nyilván vannak olyan készülékek,amelyeken nem fut az AA,de az új telók nagy részén már fut. Hogy a fejegységnél mennyire számít a gyártás ideje,az szerintem egyelőre csak találgatás. A mi Vitaránk 2 éves,nemrég frissült 850-re a gyári szoftver ( még 820 volt rajta ),erre ment fel az új AA-t is támogató.
    Én a Mirrorlinket soha nem tudtam használni,nincs telóm ami tudná. Kipróbáltam azonban barátok telóival,de túl sok pozitívumot nem tudok mondani róla. Azt is el tudom képzelni,hogy ez valamilyen szinten bezavarhatja az AA csatlakozását. Ezt arra értem,hogy ha előtte valaki Mirrorlinket használt,lehet a telója preferáltnak hiszi azt.... csak találgatok.

    Az AA legelső párosításnál pl. csak behúzott kézifékkel kezdi el a csatlakozást.
    Az autós módból ha kilépek a telefonon,összezavarja a fejegységet és nem látja többé a telót. Csak reset oldja meg ( a fejegységé ) .
    Ezeken kívül mást nem tudok mondani,mivel csak péntek óta használjuk. Igaz folyamatos teszt volt hétvégén.
    Balatonboglár és Szolnok között végig ment és nem volt vele probléma.

    Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

Új hozzászólás Aktív témák