Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    őstag

    Az mondjuk teny hogy projekt management az zero ebben a fejlesztesben. Azokat az alapokat ami magat a jatekot adna azt kellett volna elobb megvalositani, osszerakni. Es ugy mint a hagyma szepen egyre tobb reteget rahuzni hozzaadni, ez esetben szerintem kevesebb lenne a siras.

    Velemenyem szerint az egy rossz kifogas hogy 0 rol indult a fejleszto csapat es fel kellett epiteni a ceget. A projektben resztvevok valoszinukeg nem 0km es gyakornok voltak es manapsag nem hiszem hogy nehez lenne osszerakni az eszkozparkot es fejleszto kornyezetet. Itt inkabb az tortent hogy omlott be a penz es ment az almodozas az (ellnezest a kifejezesert, es abszolute nem gunyos ertelemben vett) "geek" ek alkotta csapatban.

    Roviden hazepiteshez hasonlitva. Nem azt kellene csinalni hogy megepitjuk a garazst majd alapozas helyett egybol foldszint majd emeletet kihagyva egybol teto.

    Meg a projekt indulasakor aktivan tajekozodtam a helyzetrol, de kesobb elengedtem mert never ending stroy szaga van nekem ennek az egesznek. De remelem hogy hamarosan gatyaba razzak az egeszet es tenylegesen lesz belole 1.0v (nem ugy mint a Pubg mondvacsinalt 1.0 ja ami csak penzlehuzas miatt lett csinalva)

Új hozzászólás Aktív témák