Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    válasz Turbomann #501 üzenetére

    Mit jelent az, hogy a "miénk"? Itt egyik gyártó se képezi egyetlen fórumos tulajdonát sem. Ha magára egy modellre gondoltál, pl SGS III és ájfon5 akkor rosszul tetted fel a kérdést.
    Mégis, tételezzük fel, hogy jelen esetben te itt SGS III vs ifon5-re gondoltál. Szerinted, és ez szemmel látható, miért utálja mindenki az apple eme viselkedését? Nem azért mert parasztvakítás amit csinálnak?

    Gondolj csak bele:

    -eddig a tökéletes telefon 3,5" kijelzővel rendelkezett, hoppá mostmár a 4" a megfelelő ami még jó. Pár év mulva mi lesz a kamuszöveg a 4,5" kijelzős ájfonhoz?

    Térjünk kicsit el a mobiltl ugorjunk a PC világba. Most ezen a zuj iOS-en van ilyen fullscreen program. Ezt hájpolták, majd kivertem a falat amikor olvastam a reklámot az iFULLscreen programról...tudomásom szerint ez a windowsban már kezdetek óta megvan, nem? Az apple fanok meg ettől élveznek el, hogy jeeeee fullscreeen, az epöl a legjobb...

    De hogy válaszoljak a kérdésedre, józanparaszti ésszel, neked megmagyarázni nem lehet, mert apple fanboy vagy. Tedd egymás mellé a két telefont, vezesd le melyik mit tud, ird alá mennyibe kerülnek és ha még mindig nem tudod miért jobb egy SGS III akkor se én sem más nem tud segíteni neked, de még egy orvos sem, hidd el...sajnálom. komolyan,.

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák